NA KOLE Z LEDČE

     Na www.cykloserver.cz jsem umístil několik tipů, jak se dostat na kole z Ledče nad Sázavou do okolních měst. Až na jednu vyjímku se jedná o lehké až středně těžké trasy do 40 kilometrů, určené pro horská, případně trekkingová kola. Výlety většinou vedou po cestách, snaží se vyhýbat silnicím a zbytečným ztrátám nadmořské výšky.

mapka Z Ledče do.GIF
Ledeč n/S - Zbýšov - Čáslav

Ledeč n/S - Číhošť - Golčův Jeníkov

Ledeč n/S - Habry - Chotěboř

Ledeč n/S - Světlá n/S - Havlíčkův Brod

Ledeč n/S - Melechov - Humpolec

Ledeč n/S - Kaliště - Želiv

Ledeč n/S - Růžkovy Lhotice - Načeradec

Ledeč n/S - Keblov - Vlašim

Ledeč n/S - Zruč n/S - Kácov

Ledeč n/S - Zbraslavice - Uhlířské Janovice

Ledeč n/S - Sion - Kutná Hora

 

     Pro každý výlet jsem v Cykloatlasu vytvořil mapku tj. zobrazení trasy vč. důležitých míst. Dále jsem zadal stručnou charakteristiku výletu, nejvhodnější typ kola, seznam průjezdních míst,  seznam značených úseků (pěší trasy a cyklotrasy KČT). Ke každé trase se po uložení vygeneroval výškový profil, délka, převýšení, náročnost, doporučené cyklomapy SHOCart a GPS tracklog.
     Jedinou kaňkou na kráse je ustřelení nadmořské výšky začátků některých výletů. Všechny začínají na ledečském Husově náměstí ve výšce 354m.

     Po přihlášení zde si můžete zadat svůj výlet ke zjištění údajů, které z papírové mapy nevyčtete. Nebo si můžete vyhledat cizí trasu podle nejrůznějších kritérií. Odkaz na vyhledávání je zde.

Profile for pavel.73
Stránky ledečského bajkera:
pavel.73@atlas.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one